Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/abkade/public_html/includes/functions/database.php on line 22
440607
فروشگاه » Five Tools That Are a Must for a Builder's Toolbox

پنج ابزار ضروری برای یک جعبه ابزار

خلاصه خبر:
به قول یک ضرب المثل قدیمی "برای هر کاری ، ابزاری وجود دارد." برای اثباتش یک سر به ابزار فروشی های اطراف بزنید. بعضی از ابزارها تخصصی ، گران قیمت و به فضای زیادی جهت نگهداری نیاز دارد ضمنا برای کار دیگری هم طراحی نشده اند.
اما بعضی استاندارد و همه کاره بوده همچنین برای جعبه ابزار های معمول طراحی شده اند.در این مطلب به 5 نمونه از ابزار های مهم و کاربردی اشاره می کنیم.
متن کامل خبر:
1-اگر چکشها نبودند ما چه می کردیم؟ چکش ها در ابعاد و اشکال مختلف یکی از کارآمد ترین ابزارهایی هستند که ما می شناسیم. به کمک چکش می توان میخ را درون سطوح مختلف کوبید و یا آنها را خارج کرد. انجام کارهای صنعتی بدون چکش غیر ممکن و سخت می باشد. 
پتک نوعی چکش می باشد که بیشتر جهت تخریب سازه ها از آن استفاده می شود از انواع دیگر چکش ها ، چکش پلاستیکی است که مناسب برای ضربه زدن به سطوح بدون آسیب رساندن می باشد،  چکش سرگرد بیشتر برای فلزات و آهنگری ها استفاده دارد ، اما چکش دو شاخ یکی از کار آمد ترین انواع چکش می باشد. 
مطمئنا کار با یک تفنگ میخکوب بادی یا شارژی بسیار آسان تر و فناوری آن به روزتر  از چکش باشد ولی در نهایت برای بیرون آوردن میخ به چکش نیاز دارید.
2 - برای ایجاد حفره در سطوح مختلف به دریل ها نیاز داریم دریلها انواع مختلفی دارند دستی برقی و شارژی دریل های شارژی به دلیل فارغ بودن از سیم کاربردی ترند البته صرف نظر از زمانی که برای شارژ باطری هدر می رود . سه نظام دریلها در انواع مختلف اتومات و آچاری و همچنین در ابعاد مختلف 6.5، 10، 13و 16 وجود دارند.
3 - پیچ یکی از شش ماشین ساده اساسی است در واقع سطح شیبداری که یک محور یا یک استوانه را دور می‌زند. پیچها قطعات چوبی یا فلزی را به یکدیگر متصل می‌کنند . در واقع با چرخاندن یک پیچ ، شما می توانید وزنی را بلند کنید. به طور کلی، پیچ بهتر از میخ در اتصال دو جسم عمل میکند در ضمن خارج کردن آنها هم آسان تر می باشد.
برای چرخاندن پیچ ها از پیچ گوشتی استفاده می کنند. دو نوع از رایج ترین انواع پیچ گوشتی ها دو سو و چهار سو  می باشد. دو سو ها شبیه به قلم و چهار سو ها مانند (+)  بسیاری چهارسو  را به دو سو ترجیح می دهند.
هیچ جعبه ابزاری بدون حداقل یک پیچ گوشتی کامل نیست.
4 -به منظور کوتاه کردن قطعات کار به تکه های مورد نیاز به اره نیاز داریم اره ها درتمامی پروژه های صنعتی کاربرد دارند و به همین دلیل در لیست جعبه ابزار شما قرار می گیرند البته بسیاری از آنها در جعبه ابزار ها جای نمی گیرند. کمان اره یکی از پر مصرف ترین اره هاست قابلیت حمل  راحت و همچنین می توانید تیغ اره های مختلف چوب آهن و پلاستیک روی آن نصب کنید.
5 - شاید شما شنیده باشید  "دوبار اندازه گیری کن، یک بار قطع کن." به همین دلیل اهمیت ابزار اندازه گیری مانند متر و تراز در صنعت بالاست.
متر تشکیل شده از یک نوار معمولا فلزی مدرج به واحدهای اندازه گیری مختلف برای سایز کردن اجسام.
ترازها به طور متداول تشکیل شده اند از یک لوله شیشه ای تقریبا پر از مایع با یک حباب کوچک وقتی حباب در وسط لوله قرار می گیرد موازی بودن عمود بودن تراز را بر سطح نشان می دهد.
سایر اطلاعات:
برای اطلاعات بیشتر، لطفا به لینک مقابل مراجعه نمایید:  How stuff works.
آمار مربوط به این مطلب:
تعداد بازدید:9753
نظرات نوشتن نظر بازگشتادامه
سبد خريد
 
0 مورد
 
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
انجام مقایسه پاک کردن لیست مقایسه
 
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:
 
رهگیری سفارش
کد رهگیری را می توانید از اطلاعات مربوط به سفارش در حساب کاربری مشاهده نمایید.
کد رهگیری سفارش:
رهگیری سفارش
لطفا منتظر بمانید...
 
تبلیغات
ابزار اسباب بازی بوش
 
آخرین اخبار
انواع تایر خودرو
ده ابزاری که هر مالک خودرویی باید داشته باشد
کمد چوبی
10 نکته که به شما هنگام خرید خودرو دست دوم کمک می کند
چگونه می توان یک قفسه میز اتو درست کرد
ده اشتباه بزرگ در اسباب کشی
10 روشی که خودرو کارکرده شما نو به نظر برسد
میز چوبی بسازید
100 کاری که همه باید بدانند
پنج مورد که برای تعمیرشان هرگز خودتان نباید دست به کار نشوید
تخمین بزنید چقدر رنگ نیاز دارید
چاک لاین
تراز
گونیا
متر
دریل ها
ده ابزار دستی که کارایی ابزارهای برقی را به چالش می کشند
پنج ابزار ضروری برای یک جعبه ابزار
 
باغبانی
پیغام موفقیت
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.